Conducator auto Comunitate

TN LOGISTIKA SK-RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Camioanele noastre sunt de generatie noua, curate si intretinute in retea de service specializata
Se ofera salariu motivant
Conducatorii auto au urmatoarele responsabilitati:
Responsabil cu incarcarea, transportul si descarcarea produselor transportate
Respectarea cu strictete a rutelor si instructiunilor primite din partea coordonatorului de transport, a temperaturii de transport si incadrarea stricta in termenele de incarcare-descarcare
Respectarea normelor in vigoare privind transportul rutier in interiorul si in afara tarii
Responsabil cu intretinerea camionului si folosirea corespunzatoare a bazei de autovehicule

CERINTE

Candidatul ideal:

Studii medii
Carnet conducere categoria B,C,E
Card tahograf si atestat transport marfa
Experienta minim un an in transporturi de marfuri generale ( camion cu remorca sau camion cu semi-remorca )
Seriozitate, punctualitate, disponibilitate pentru program flexibil

TN LOGISTIKA SK-RO parte a grupului de firme TORELLO TRANSPORTI cu o istorie de peste 70 de ani in Italia si Europa si care are ca obiect principal de activitate transportul de marfuri alimentare si nealimentare pe intreg teritoriul Comunitatii Europene. Grupul nostru de firme este in plina expansiune si are sedii in Italia, Slovacia, Germania si Romania.