Asistent Director Vanzari

Ivet Logistic

Job expirat

RESPONSABILITATI

-reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti;
-identifica noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin largirea portofoliului de clienti;
-prospecteaza piata pentru a identifica noi clienti;
-respecta politica de vanzari promovata in cadrul companiei;
elaboreaza rapoarte specifice de vanzari;

CERINTE

-Experienta in vanzari 2 ani;
-Tehnici de vanzare directa si indirecta;
-Cunostinte de management;
-Operare PC – MS Office;
-Cunoasterea in profunzime a pietei locale;
-Cunoasterea generala a mediului de afaceri romanesc
-Carnet de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de dezvoltare profesionala;
-asigurarea supotului teoretic prin participarea la traininguri;
-pachet salarial motivant;

IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 22 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de peste 620 de angajati.