Angajez lucrator comercial/vanzator/reprezentant vanzari

INout

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti o cariera in vanzari, iar moda te-a pasionat dintotdeauna? Ai simt estetic si esti mereu in pas cu cele mai recente trend-uri? Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, creativa si prietenoasa?

Atunci te asteptam cu drag in echipa noastra!

In echipa INout vei avea parte de experiente minunate, care te vor ajuta sa te dezvolti profesional. Vei avea parte de training si coaching inca din prima zi.

Responsabilitati:
- pregatirea produselor pentru expunere;
- asistarea clientilor prin oferirea de informatii si suport;
- prezentarea intr-un mod atractiv si profesional a produselor magazinului;
- expunerea intr-un mod creativ a produselor magazinului.

CERINTE

Viitoarea noastra colega va fi o persoana:
- amabila, sociabila, cu bune abilitati de comunicare;
- orientata catre client, cu initiativa si implicare;
- creativa, pasionata de design si de tendintele in moda;
- atenta la detalii, cu o atitutine pozitiva si proactiva.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- pachet salarial competitiv;
- oportunitati de promovare;
- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara.

Asteptam CV-ul tau la office.inout1@gmail.com sau direct in magazin.

INout a luat nastere avand la baza 7 valori puternice: feminitate, calitate, pasiune, creativitate, respect, inovatie, iesire din banal.
Suntem un retailer de imbracaminte, incaltaminte si accesorii, cu o gama variata de produse, dedicata doamnelor si domnisoarelor. Misiunea noastra este sa cream acel loc feeric, care te aduce in lumea hainelor, a incaltamintei si a accesoriilor.