Angajam stivuitoristi Pitesti-Oarja si limitrof

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Receptioneaza cantitativ si calitativ marfa
· Mutarea marfii in depozit conform indicatiilor sefului direct
· Pregateste, ambaleaza si eticheteaza produsele in conformitate cu comanda lansata de catre client
· Operarea intrarilor si iesirilor de marfa, in programul de gestiune
· Respectarea conditiilor si a standardelor de depozitare, conform documentatiei ISO si a procedurilor interne;
· Informeaza imediat seful ierarhic asupra oricarei probleme aparute in activitatea zilnica si mai ales eventualele probleme de abatere de la standardele de calitate
· Mentinerea curateniei in toate zonele depozitului, etc.

CERINTE

· minim 12 clase,
· autorizatie de stivuitorist la zi
· experienta ca stivuitorist de de minim 1 an;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Sporuri pentru orele suplimentare;

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro