ANGAJAM MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA

SC DR COSTACHE IONUT BOGDAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATEA FIECARUIA ESTE DE A ISI PRCTICA MESERIA LA NIVEL MAXIM

CERINTE

Fiecare candidat este ideal in felul lui, numai ca pentru a atinge anumite standarde trebuie sa ai unele calitati mai dezvoltate, cum ar fi :
Comunicativ : sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis pentru a putea castiga increderea pacientului.
Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.
Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realize.
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.

BENEFICII OFERITE

Oferim locuri de munca pentru Medici Dentisti cu experienta in cadrul clinicilor noastre avand avantajul desfasurarii

muncii intr un spatiu modern si beneficiind de o aparatura de ultima generatie si un personal cu experienta vasta

(asistente si receptionere )

Sc Dr Costache Ionut Bogdan SRL este o companie intrata pe piata de peste 20 de ani, cu un istoric foarte mare de pacienti, trecand anual peste 5000 pe la cabinetele noastre! Oferim SIGURANTA, CALITATE SI INCREDERE!