Angajam agent vanzari productie publicitara

FORCE ROMA INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agent de vanzari pentru clientul nostru, companie ce asigura servicii de productie publicitara.
Responsabilitati: vanzarea de produse si servicii productie publicitara; promovarea portofoliului de produse al firmei, construirea unei relatii solide si profesioniste cu clientii respectand imaginea firmei; identificarea de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii.

CERINTE

Cautam o persoana entuziasta, organizata, responsabila, cu experienta in vanzari (ideal in vanzarea de productie publicitara), carismatica si cu foarte bune abilitati de comunicare, atitudine profesionista si tinuta ingrijita, permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: salariu fix + comision din vanzari, telefon de serviciu, tableta, decont combustibil.

Force Roma Interim este o agentie de munca temporara care are ca obiect principal activitati de contractare, pe baze temporare, a personalului. Agentia se ocupa de recrutarea si selectia personalului solicitat (cu profiluri diferite de activitate), precum si de partea administrativa.