ANALIST DATE SISTEM

INFOTECH SYSTEM SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Candidatul ideal trebuie sa dispuna de cunostinte generale sau specifice despre activitatile din cadrul unei afaceri : (comert/distributie/productie/gestiune/financiar-contabilitate/logistica/supply chain).
Viitorii candidati trebuie sa aiba cunostinte temeinice de operare cu calculatorul (MS-Office etc). Constituie un avantaj cunostintele de operare intr-un sistem ERP (SAP, M3, EMSYS etc.)
Limbi straine: franceza, engleza, eventual spaniola
Experienta in domeniu-minim 2 ani in comert/distributie/productie/gestiune/financiar-contabilitate/logistica/supply chain
RESPONSABILITATI :
Candidatul va face parte din echipa de administrare a unui sistem ERP, M3 de la INFOR pentru modulele: financiar-contabilitate ,supply chain, logistica, productie, servicii, comert. In cadrul administrarii sistemului, membri echipei vor identifica nevoile utilizatorilor sistemului ERP, vor rezolva erorile survenite in sistem, vor monitoriza modulele respective, vor realiza asistenta pentru client.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- training in tara cat si in strainatate pentru a intelege sistemul ERP M3 de la INFOR
- munca intr-un colectiv tanar si dinamic

Infotech System Solutions este o companie partenera a grupului francez Haulotte.
Echipa noastra este este formata din specialisti in servicii IT de administrare sisteme informatice: administrare computere de birou, portabile si echipamente periferice, administrare servere, administrare infrastructura retea, consultanta IT, proiectare si executie lucrari infrastructura IT, ERP.