Agentia de Servicii Profesional ANGAJAZA diriginte de santier- Buzau si Pitesti

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- participa la toate fazele privind realizarea lucrarilor;
- pregateste executia lucrarilor;
- studiaza proiectul;
- participa la predarea amplasamentului;
- participa la receptia lucrarilor;
- verifica respectarea tehnologiilor de executie.

CERINTE

- studii superioare tehnice finalizate (diploma de Licenta);
- autorizatie de Instalator autorizat grad EGD;
- activitate pe o functie similara (minimum 1 an);
- bune cunostinte de operare MS Office;
- capacitate de organizare si planificare;
- capacitatea de a respecta termenele limita;
- seriozitate/implicare/orientare catre rezultate

s

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- program de lucru L-V;
- loc de munca stabil;
- oportunitatea de dezvoltare profesionala.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la: telefon-0758103468 sau e-mail-vgelatu@professional.com.ro
S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4