agent vanzari si cunostinte contabilitate primara

master buils

Job expirat

RESPONSABILITATI

Constituie un avantaj:
* experienta in activitatea de agent vanzari si contabilitate primara;
* detinerea unui portofoliu de clienti in domeniul;
* intentia de colaborare pe termen lung;
* orientare catre rezultate.

6. CONDITIILE FIZICE:
Reprezentantul de vanzari isi desfasoara activitatea la sediul punctului de lucru situat in Pitesti, dotat cu calculator si echipamente periferice,

CERINTE

Cerinte:
* studii superioare finalizate
* experienta in utilizarea calculatorului : program contabilitate Neomanager ,programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere si persuasiune
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor

BENEFICII OFERITE

societatea ofera bonusui, salariul atractiv, laptop si telefon de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii rezidentiale si nerezidentiale