Agent de Vanzari

master buils

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anunt angajare Agent de vanzari in constructii
Cerinte:

* studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

Constituie un avantaj:

* experienta in activitatea de agent vanzari;
* detinerea unui portofoliu de clienti in domeniul
* intentia de colaborare pe termen lung;
* orientare catre rezultate;

CERINTE

CONDITIILE FIZICE:
Reprezentantul de vanzari isi desfasoara activitatea in biroul situat in Pitesti, dotat cu calculator si echipamente periferice, avand acces la telefon si fax si pe teren la sediile clientilor.

CARIERA PROFESIONALA:
Reprezentantul de vanzari poate promova in functia de Director vanzari.

BENEFICII OFERITE

masina de serviciu, telefon, laptop,bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii rezidentiale si nerezidentiale