agent de vanzari

master buils

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Sa promoveze si sa comercializeze produsele societatii sa raspunde de desfasurarea corecta a procesului de vanzare si incasare respectand legislatia in vogoare;
*Sa dezvolte continuu reteaua locala de clienti in zona arondata si sa mentina in relatiile cele mai bune clientii deja formati;

CERINTE

Cerinte:
* studii finalizate
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
Constituie un avantaj:
* experienta in activitatea de agent vanzari;
* detinerea unui portofoliu de clienti in domeniul

BENEFICII OFERITE

Agentul de vanzari isi desfasoara activitatea in biroul situat in Pitesti, dotat cu calculator si echipamente periferice, avand acces la telefon si fax , masina de serviciul, bonuri e masa, bonusari in functie de vanzari.
Agentul de vanzari poate promova in functia de Director vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii rezidentiale si nerezidentiale