Webmaster/ Specialist IT

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Design, implementare si intretinere website corporate;
- Creatie grafica si DTP;
- Prelucrare imagine si vectorizare;
- Programare Web;
- Operare pachet office - lucrul in pivoti, cuburi;

CERINTE

- cunostinte avansate operare pachet Office (formule, pivoti, cuburi, grafice, etc);
- cunostinte Adobe Dreamweaver, HTML/CSS, CMS
- cunostinte Adobe Photoshop si Corel Draw;
- experienta in realizare materiale web;
- experienta layout design pentru materiale tiparite (brosuri, afise, flyere, etc);
- abilitati de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si multitasking;
- disponibilitate pentru cautarea si descoperirea de noi solutii pentru activitatea curenta;
- inventivitate, creativitate, initiativa, simt artistic dezvoltat;
- atentie deosebita la detalii, organizare;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- creare si dezvoltare aplicatii WEB complete, de tip e-commerce (B2C / B2B);

CV-urile se trimit la: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- conditii de lucru avantajoase; - mediu de lucru placut;
- posibilitati de dezvoltare;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 23 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 6 puncte de lucru din Piatra Neamt, Iasi, Constanta, Bucuresti, Timisoara si Cluj.