Web Designer/ Specialist IT (Junior)

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Design, implementare si intretinere website corporate;
- Creatie grafica si DTP;
- Prelucrare imagine si vectorizare;
- Programare Web

CERINTE

- cunostinte avansate operare pachet Office;
- cunostinte Adobe Dreamweaver, HTML/CSS, CMS
- cunostinte Adobe Photoshop si Corel Draw;
- experienta in realizare materiale web;
- experienta layout design pentru materiale tiparite (brosuri, afise, flyere, etc);
- abilitati de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si multitasking;
- disponibilitate pentru cautarea si descoperirea de noi solutii pentru activitatea curenta;
- inventivitate, creativitate, initiativa, simt artistic dezvoltat;
- atentie deosebita la detalii, organizare;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- creare si dezvoltare aplicatii WEB complete, de tip e-commerce (B2C / B2B);

Cv-urile se trimit la e-mail: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- conditii de lucru avantajoase;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati de dezvoltare;