Revizor gestiune

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Asigura controlul periodic al gestiunilor prin inventarieri inopinate, sau dispuse de conducerea firmei;
- Raporteaza eventualele diferente care pot aparea intre stocul scriptic si cel faptic, in urma inventarierilor efectuate pe baza proceselor verbale de inventariere;
- Cunoaste gama de produse si intocmeste rapoarte specifice si face propuneri de imbunatatire a activitatii si de eliminare a pierderilor;
- Verifică intrarile si iesirile de marfa, continuitatea documentelor primite şi emise;
- Are responsabilitatea rezolvării cu operativitate a tuturor problemelor impuse de activitatea pe care o desfăşoară urmărind până la finalizare acţiunile pe care le-a iniţiat;

CERINTE

- studii medii/superioare economice;
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte solide de operare pe calculator (programe specifice si pachetul Office);
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate de deplasare la punctele de lucru din tara;
- domiciliul stabil in Piatra Neamt;

CV-urile se trimit pe e-mail: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- conditii de lucru avantajoase;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;