Reprezentant vanzari - Piatra Neamt

SC PAYPOINT SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea retelei de vanzari in zona alocata;
Asigurarea atingerii targetului de vanzari transmis pentru zona alocata
Asigurarea mercantizarii punctelor de vanzare conform instructiunilor;
Mentinerea legaturii cu baza de clienti existenta;
Implementarea proiectelor in zona alocata.
Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
Asigură, urmăreşte şi înregistrează miscarea stocurilor;
Viziteaza regulat clientii din portofoliu;
Expediaza, livrează, predă marfa catre clienti,
Asigură gestiunea şi emite către clienţi facturi fiscale aferente livrărilor de marfă;
Asigură gestiunea şi emite către clienţi chitanţe fiscale aferent încasărilor efectuate;

CERINTE

Studii medii / superioare;
Dinamism, initiativa;
Integritate in relatia cu partenerii, clientii si compania;
Experienta in vanzari de minim 1-2 ani (promovare, prezentare, comunicare, negociere); prezinta avantaj persoanele care au lucrat in distributie in domeniul FMCG (racoritoare, guma de mestecat, produse alimentare);
Profesionalism; orientare catre nevoile clientului; seriozitate
Cunostinte economice (intocmire facturi, chitante, etc)
Excelente abilitati de comunicare, negociere, relatii cu clientii
Carnet de conducere cat B (minim 1 an) - fara antecedente
Minime cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza fix + comision
Masina de serviciu
Telefon mobil
Tichete de masa
Abonament clinica medicala
Posibilitate de dezvoltare cariera intr-o companie multinationala in functie de realizarile proprii

PayPoint este unul dintre principalii operatori de plăţi ce oferă servicii cu valoare adăugată la nivel internaţional. Compania este recunoscută pentru tehnologia avansată, pentru serviciile puse la dispoziţie consumatorilor şi pentru poziţia de lider în colectarea de plăţi efectuate prin intermediul reţelelor de terminale electronice amplasate în magazine de proximitate.