REPREZENTANT VANZARI

SC AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

dentifica potentialii clienti, promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile companiei din domeniul materialelor de constructii;
Promoveaza programele de fidelizare ale companiei;
Consiliaza clientii pe tot parcursul derularii contractului si le ofera acestora cele mai bune solutii.

CERINTE

Experienta in vanzarea de materiale de constructii;
Cunostinte de specialitate in domeniul materialelor de constructii;
Permis de conducere categoria B;
Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri din vanzari;
Masina de serviciu;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!