Reprezentant comercial (marketing & vanzari)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport echipei de vanzari si comunica in permanenta cu managementul firmei;
- monitorizeaza si analizeaza datele de piata despre concurenta, activitati si preturi aferente domeniilor de activitate al companiei;
- propune si dezvolta campanii promotionale atat pentru a crestea vanzarilor si vizibilitatea brandului, cat si pentru lichidarea produselor cu viteza slaba de rotatie;
- intocmeste rapoarte lunare, trimestriale, semestriale sau anuale despre produsele organizatiei, despre impactul acestora pe piata, insotite de sugestiile si propunerile de sporire a cotei de piata;

CV-urile se trimit la e-mail: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

CERINTE

- studii medii;
- experienta in vanzari - marketing/ comercial;
- bune cunostinte operare PC (in special Excel, Adobe Photoshop, Corel Draw, etc);
- abilităţi de comunicare, relaţionare interpersonală si negociere;
- capacitate dezvoltata de a lucra in echipa, simultan pe mai multe proiecte;
- abilitati de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si multitasking;
- aptitudini de sinteza si de analiza a informatiilor;
- abilitati de a da si a primi feed-back;

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;