Reprezentant comercial birou aprovizionare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- realizarea achizitiilor de produse in conformitate cu politicile interne;
- gestionarea relatiilor existente cu furnizorii interni si externi (comenzi de produse, monitorizarea livrarilor, verificare preturi achizitie, intocmirea preturilor de vanzare, solutionarea neconformitatilor, etc);
- executa lucrari de registratura;
- tine evidenta formularelor cu regim special;

CERINTE

Cerinte
- studii medii;
- experienta in aprovizionare (constituie un avantaj);
- abilitati de comunicare, organizare, negociere, tranzactionare;
- perseverenta si determinare in obtinerea de rezultate;
- cunostinte de limba engleza;
- experienta in dezvoltarea relatiilor cu furnizorii interni si externi (reprezinta un avantaj);
- cunostinte in derularea afacerilor nationale si internationale (legislatie internationala, legislatie vamala, conditii contractuale, conditii de livrare, etc) reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- colaborare cu o echipa profesionista;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;