Programator Baze de Date

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creare cod T-SQL (complexitate medie);
- Creare rapoarte folosind Excel, SSRS;
- Creare/intretinere aplicatii .NET/C#;
- Mentenanta/HelpDesk sistem ERP;
- Mentenanta/HelpDesk Sistem raportari interne Microsoft Excel/SSRS;

CERINTE

Studii superioare tehnice sau informatice;
Experienta cel putin 1 an:
- Baze de date MS SQL Server 2008/2012: T-SQL (nivel mediu);
- Utilizarea componentelor Microsoft: SSIS, SSRS, SSAS;
- Exploatare/programare (VBA) MS Excel 2007 sau mai recent;
- Utilizarea/intretinerea a cel putin unui sistem ERP/CRM/WMS comercial;

Cunoştinţe solide:
- Windows XP/Vista/7/8;
- Visual Studio 2010;
- Pachet Microsoft Office.

CV-urile se trimit la: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru avantajoase;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 23 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 6 puncte de lucru din Piatra Neamt, Iasi, Constanta, Bucuresti, Timisoara si Cluj.