Inginer Proiectant Mecanic – Masini agricole

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Permanenet Placement recruteaza pentru clientul sau, producator de masini agricole, un Inginer Proiectant Mecanic – Masini agricole in Piatra Neamt

Descriere job:
Postul presupune executarea de proiecte de inginerie mecanica prin utilizarea unor softuri dedicate pentru proiectarea 2D si 3D in domeniul mecanic.

CERINTE

Studii superioare tehnice in domeniul ingineriei mecanice, specializarea masini si instalatii pentru agricultura;
- 3 ani experienta in domeniul proiectarii mecanice;
- foarte bune cunostinte de proiectare asistata de calculator in 3D: Solidworks;
- foarte bune cunostinte de proiectare asistata de calculator in 2D: AUTOCAD, etc.
- cunostinte de desen tehnic, rezistenta materialelor, hidraulica, mecanica,
- cunoasterea limbii engleze - nivel mediu si avansat;
- permis de conducere

Calitati personale:
- abilitati dezvoltate de comunicare
- capacitatea de a lucra in echipa si individual
- dorinta de dezvoltare profesionala
- atentie la detalii si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si oportunitati de dezvoltare profesionala

Toti candidatii care se potrivesc cu cerintele de mai sus sunt invitati sa aplice on-line. Vom contacta doar candidatii potriviti pentru aceasta pozitie in maxim 3 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro