Consultant financiar

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa- ti rotunjesti veniturile? Ai incredere in tine? Ai zilnic 3- 4 ore libere; sau vrei un al 2- lea job?
ASIROM VIG SA Piatra Neamt, recruteaza Consilieri Vanzari Rural pentru urmatoarele comune: Alexandru cel Bun, Bicaz-Chei, Bicazu Ardelean, Bodești, Borca, Borlești, Bozieni, Brusturi, Cândești, Costișa, Crăcăoani, Dămuc, Dobreni, Dochia, Drăgănești, Dumbrava Roșie, Farcașa, Gârcina, Ghindăoani, Girov, Grumăzești, Hangu, Mărgineni, Negrești, Păstrăveni, Pâncești, Pângărați, Petricani, Piatra Soimului, Pipirig, Podoleni, Poiana Teiului, Răucești, Războieni, Rediu, Români, Săvinești, Ștefan cel Mare,Tarcău, Tașca, Tazlău, Timișești, Tupilați, Țibucani, Urecheni, Văleni, Zănești

CERINTE

CE ASTEPTAM DE LA TINE:
- Studii superioare sau medii;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office - Word, Excel);
- Abilitati de comunicare sau vanzare;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Orientare catre nevoile reale ale clientului;
- Orientare spre rezultate, abilitati de coordonare si atingerea obiectivelor;
- Atitudine pozitiva, dinamism, implicare, dorinta de afirmare, corectitudine, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

CE ITI OFERIM:
- Prime de achizitie, comisioane, bonusuri.
- Oportunitatea de a dezvolta o cariera cu adevarat speciala si, ulterior, a unei afaceri de succes in domeniul asigurarilor;
- Mediu profesionist in cadrul unei compani ce face parte dintr- un grup financiar international;
- Sustinere si pregatire profesionala continua;
- Posibilitatea de a creste exponential castigurile, pe masura implicarii si dezvoltarii in cariera.