Consultant financiar

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa- ti rotunjesti veniturile? Ai incredere in tine? Ai zilnic 3- 4 ore libere; sau vrei un al 2- lea job?
Cautam persoana care crede in capacitatile proprii, careia nu- i este frica de munca si care accepta sa fie recompensata pe masura.
Iti oferim o cariera permanenta si independenta in cadrul organizatiei, vei face parte dintr- o echipa de top in domeniul asigurarilor de viata.

CERINTE

CE ASTEPTAM DE LA TINE:
Studii medii, studiile superioare constituie avantaj
Sa fii persuasiv si perseverent
Sa ai spirit de initiativa
Sa ai bune abilitati de comunicare, negociere si orientare catre rezultate
Sa ai o atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

CE ITI OFERIM:
Beneficii financiare: Finantare timp de un an, plus comisionare din vanzari; Bonusuri trimestriale, semestriale si anuale; Reduceri importante la achizitionarea produselor si serviciilor de asigurare. (asigurarea bunurilor personale, asigurarea de viata, asigurarea de sanatate)
Beneficii non- financiare: Cursuri GRATUITE. Posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa. Oportunitatea de specializare si perfectionare prin participarea la programe de pregatire profesionala (gratuit) din ce in ce mai complexe, in functie de performantele obtinute;