Consilier financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deţinem o paletă diversificată de produse - asigurări de viaţă, asigurări de proprietăţi şi bunuri, asigurări de sănătate şi de accident. Începând cu anul 2010, oferim şi posibilitatea încheierii asigurării obligatorii pentru locuinţe, în calitate de acţionari ai PAID, Pool-ul de Asigurare Impotriva Dezastrelor Naturale.

Produsele noastre sunt moderne, bine structurate tehnic şi perfect adaptate nevoilor specifice locale pentru că au la bază experiența acumulată în cadrul grupului Grawe. In acelaşi timp, nu uităm că trebuie să fim competitivi la nivel de profit, pentru că numai o companie profitabilă şi care controlează cu atenţie cheltuielile poate să garanteze siguranţa investiţiilor şi beneficii financiare reale.

CERINTE

Tratarea clienţilor cu profesionalism şi seriozitate a constituit un obiectiv permanent. Intreaga activitate a fost marcată de efortul de a obţine şi cultiva încrederea acestora şi respectul concurenţei în condiţiile climatului economic din România.