3 Sudori

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-Alege in mod corect parametrii de sudare ai utilajului folosit
-Stabileste in mod corect rostul de sudare
-Mentine ordinea si succesiunea depunerii randurilor de sudura
-Prelucreaza marginile de sudat cu sau fara tesirea muchiilor laterale
-Aplica impreuna cu lacatusul mecanic puncte de sudura provizorii
-Asambleaza provizoriu impreuna cu lacatusul mecanic piesele care se vor suda cu ajutorul dispozitivelor speciale
-Aplica primul strat de sudura si executa celelalte straturi de sudura in functie de specificatiile tehnice
-Curata cordonul de sudura prin indepartarea stratului de flux antioxidant protector si de stropi
-Realizeaza controale intermediare asupra activitatii prestate pentru evitarea oricaror erori de sudare

CERINTE

- Studii medii- de specialitate
- Autorizare specifica in domeniu- constituie avantaj
- Domiciliul stabil in Pascani (sau imprejurimi), jud. Iasi

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial
- Cursuri de autorizare in domeniu

CV-urile se vor trimite pe adresa de e-mail cristina.varvaroi@proinvestgroup.ro, pe nr de fax 0232760040 sau aduce la sediul companiei din Pascani, str. Gradinitei nr. 1, jud Iasi

Compania Proinvest Group SRL din Pascani dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie, solutiile din otel pentru constructii avand in prezent cea mai mare pondere in programul de productie si de vanzari. (www.proinvestgroup.ro)