Secretara

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Asigura circuitul documentelor in interiorul societatii
- Gestioneaza activitatile de protocol
- Acorda asistenta departamentelor societatii
- Efectueaza lucrari de specialitate (organizarea si actualizarea unor situatii, redactarea unor materiale de corespondenta, pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta)
- Gestioneaza activitatile de aprovizionare cu consumabile

Locul de munca este in Pascani, jud. Iasi
CV-urile se vor trimite pe adresa cristina.varvaroi@proinvestgroup sau incarca pe www.proinvestgroup.ro

CERINTE

Pregatirea necesara postului:
- Studii medii/superioare
- Cunostinte temeinice de limba engleza- constituie avantaj
- Cunostinte utilizarea calculator si programe din pachetul Office
Cerinte aptitudinale si comportamentale:
- Aptitudini de comunicare
- Atentie distributiva
- Spirit organizatoric
- Persoana intreprinzatoare, cu initiativa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant
- Posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite.

Compania Proinvest Group SRL din Pascani dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie, solutiile din otel pentru constructii avand in prezent cea mai mare pondere in programul de productie si de vanzari. (www.proinvestgroup.ro)