Reprezentant vanzari in domeniul spa, piscine, saune

WAINCRIS SRL - DepozitulDePiscine.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- îndeplinirea activitatilor zilnice de secretariat, preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- indosariere si arhivarea corespondentei primite din partea partenerilor
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigura confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei
- ofera suport si se implica in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare, comunicare interdepartamentala

Dupa acumularea de experienta in domeniul in care activeaza firma noastra (constructia de centre SPA, piscine, saune - www.waincris.ro, www.depozituldepiscine.ro, www.depozituldesaune.ro) va:
- redacteaza si trimite oferte in colaborare cu departamentul tehnic si cel comercial al firmei
- discuta telefonic cu clientii firmei si propune solutii impreuna cu departamentul tehnic
- intretine relatia cu clientii actuali ai companiei
- contribuie la dezvoltarea bazei de date a clientilor firmei

CERINTE

- bune cunostinte de operare calculator ( MS Office);
- studii superioare finalizate, buna capacitate de comunicare, flexibilitate si initiativa proprie;
- foarte bune abilitati de relationare;
- atitudine pozitiva;
- aptitudini de planificare si organizare eficienta a timpului;
- cunoasterea limbii engleze
- dorinta de a invata si de a asimila informatii specifice domeniului in care activeaza firma noastra - constructia de centre SPA, piscine, saune

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri

Job-ul este DOAR pentru orasul PASCANI!

Realizarea de servicii de un inalt profesionalism care sa aduca satisfactie garantata clientilor nostri.
Orice misiune este guvernata de ideea identificarii celor mai bune solutii pentru client in conditii de competivitate.
In ceea ce priveste aspectele tehnice, e suficient sa spui ca UTILIZAM PROCEDEE brevetate si componentele industriale cele mai avansate.
Infiintata in 1996, WAINCRIS PISCINE este o companie cu capital integral romanesc.
Firma are un parcurs sigur, ascendant, afirmandu-se ca una din cele mai stabile pe piata nationala .Strategia de a reinvesti aproape in intregime profitul obtinut, dovedeste intentia de extindere si dezvoltate a societatii.