Ingineri Vanzari, Ingineri Mecanici, Ingineri Proiectare, Economisti, Manageri Proiect. Responsabil Achizitii

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Locuri de munca vacante (august- septembrie 2017)

-Inginer Vanzari - 3 posturi
-Inginer Mecanic- 2 posturi
-Inginer Proiectant-2 posturi
-Economist- 2 post
-Manager Proiect- 2 posturi

Toate CV-urile vor fi trimise pe adresa de e-mail: cristina.varvaroi@proinvestgroup.ro, la nr de fax 0232760040 sau la sediul companiei din Pascani, str. Gradinitei nr. 1, jud. Iasi.

CERINTE

- Studii superioare in domeniu
- Domiciliul preferabil in Pascani, jud. Iasi
- Experienta in domeniu- constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza- constituie avantaj

Locurile de munca sunt in Pascani, jud. Iasi

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Compania Proinvest Group SRL din Pascani dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie, solutiile din otel pentru constructii avand in prezent cea mai mare pondere in programul de productie si de vanzari. (www.proinvestgroup.ro)