Ingineri Vanzari, Ingineri Mecanici, Ingineri Proiectare, Economisti, Manageri Proiect. Responsabil Achizitii

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Locuri de munca vacante (septembrie - decembrie 2014)

-Inginer Vanzari - 2 posturi
-Inginer Mecanic- 2 posturi
-Inginer Proiectant-2 posturi
-Economist- 1 post
-Manager Proiect- 2 posturi

Toate CV-urile vor fi trimise pe adresa de e-mail: cristina.varvaroi@proinvestgroup.ro, la nr de fax 0232760040 sau la sediul companiei din Pascani, str. Gradinitei nr. 1, jud. Iasi.

CERINTE

- Studii medii/superioare tehnice
- Domiciliul stabil in Pascani, jud. Iasi
- Experienta in domeniu- constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza- constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Compania Proinvest Group SRL activeaza prin cele trei divizii proprii, respectiv MBS Construcţii, divizia responsabilă cu dezvoltarea, producţia şi comercializarea de componente eficiente din oţel pentru industria de construcţii; MBS Inginerie, divizia responsabila cu proiectarea, producţia şi montajul de sisteme inginereşti alcătuite integral din componente produse de divizia MBS Construcţii şi MBS Industrie, divizia responsabilă cu dezvoltarea, producţia şi comercializarea de bare şi profile trase la rece pentru industrie (www.proinvestgroup.ro)