Cabinet medical angajam asistent medical de balneofiziokinetoterapie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet medical de recuperare medicala si fizioterapie cu puncte de lucru in judetul Iasi, orasele Pascani / Iasi angajam Full-time / Part-time asistenti medicali balneofizioterapie, balneofiziokinetoterapie si recuperare, absolventi de scoala sanitara postliceala.

CERINTE

Cerinte inscriere in OAMR Iasi si viza an 2017
Pentru stabilirea interviului trimiteti dosarul de candidatura continand copii scanate in format .pdf/.docx: CV (date contact : email si telefon), copii dupa Diploma de studii/Adeverinta absolvire ; Ordinul asistentilor medicali ; aviz anual OAMR Iasi pe anul 2017; Asigurare malpraxis valabila ; Carte identitate la adresa: recuperaremedicala2012@yahoo.com .
Detalii contact la : tel. 0721-550.308 – ora 9.00- ora 19.00 sau tel 0723-20.66.34 / orele 13.00-15.00

BENEFICII OFERITE

Decontarea transportului
Bonuri de masa
Full-time program 8 ore
Part-time cu program flexibil