Coordonator comenzi- limba rusa

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-Introduce in soft-ul de contabilitate datele clientilor
-Preia comenzile de la compartimentul de vanzari si le introduce in soft-ul de contabilitate
-Se asigura ca toate comenzile primite contin toate informatiile necesare pentru a putea fi date in lucru
-Verifica informatiile despre stoc si comenzile de livrare
-Verifica comenzile din punct de vedere al cotatiei de pret, cantitatilor si termenelor de livrare
-Raspunde de corectitudinea datelor si a comenzilor introduse in soft-ul de contabilitate respectand ordinea termenelor de executie
-Intocmeste documente de insotire a marfii: facturi, avize, declaratii de conformitate
-Introduc si definesc in soft-ul de contabilitate articole si produse noi si a clintilor noi
-Verifica existenta contractului, limitei de credit cu clientul, ofertei semnate si confirmate de catre client
-Gestioneaza relatiile cu portofoliul de clienti ai firmei, ii informeaza cu privire la produsele firmei, comenzi, livrari, termene de plata, etc

CERINTE

-Cunostinte limba rusa- nivel mediu sau avansat
-Studii superioare
-Domiciliul stabil in Pascani (jud. Iasi)- constituie avantaj
-Cunostinte PC
-Experienta de lucru cu soft de contabilitate- constituie avantaj

CV-urile se vor trimite pe adresa de email cristina.varvaroi@proinvestgroup.ro

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

Compania Proinvest Group SRL din Pascani dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie, solutiile din otel pentru constructii avand in prezent cea mai mare pondere in programul de productie si de vanzari. (www.proinvestgroup.ro)