Responsabil Marketing

SC PROINVEST GROUP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Realizeaza activitati de traducere a pliantelor, brosurilor, site-ului si materialelor de promovare a produselor si serviciilor societatii
- Concepe grafica si textele newsletter-ului in format on-line
- Urmareste si centralizeaza indicatorii de prezenta a societatii pe platformele de publicitate si promovare on-line
- Actualizeaza permanent site-ul companiei
- Realizeaza expozoarele cu mostre de produse si bannere
- Realizeaza machete, etichete, plicuri si brosuri personalizate
- Pregateste kit-urile cu materialele publicitare

Locul de munca este in Pascani (jud. Iasi)

CERINTE

-Studii superioare (in domeniu constituie avantaj)
-Cunostinte operare PC (MS Office), CorelDraw, PhotoShop
-Cunostinte limba engleza
-Experienta in marketing constituie un avantaj
-Excelente abilitati de comunicare; persoana sociabila, carismatica, motivata, responsabila, organizata, ambitioasa, flexibila, cu spirit competitiv; ascultare activa; atitudine pro-activa; entuziasm;
-Capacitatea de a opera cu obiective/dead-line-uri/sarcini;
-Abilitati si limbaj tehnic (constituie avantaj)
-Domiciliul stabil in Pascani (jud. Iasi)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial

Proinvest Group dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie. (www.proinvestgroup.ro)