Inginer electromecanic

ROBITAL INDUSTRIAL SUPPLIER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Integrare si programare sisteme flexibile de fabricatie cu roboti industriali Kawasaki Robots si Toshiba.
Asistenta la instalare si punere in functiune echipamente de ridicare cu vacuum, echipamente de ambalat si infoliat.

CERINTE

• Licentiat in electromecanica/automatizari/ inginerie electrica;
• Cunostinte de Solid Works, Autocad, Microsoft Office;
• Limbi straine: engleza nivel avansat;
• Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate;
• Persoana cu initiativa, eficienta, atenta la detalii,responsabila;
• Capacitate de analiza si rezolvare a problemelor.
- Permis de conducere .

BENEFICII OFERITE

- Masina de servici, laptop, telefon;
- Cursuri de scolarizare in Germania;

Robital Industrial Supplier SRL implementeaza cele mai moderne tehnologii prin integrarea celulelor flexibile de productie cu roboti industriali KAWASAKI si TOSHIBA MACHINE - Japonia, avand o experienta de 20 de ani pe piata din Romania.