Firma producatoare de materiale de constructii angajeaza stivuitorist autorizat ISCIR

ISOMAT ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manipularea in bune conditii si in cel mai scurt timp a marfurilor din depozit.

CERINTE

Autorizatie ISCIR pentru stivuitor vizata la zi;
Experienta de lucru pe stivuitor;
Rapiditate si precizie in executie;
Atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Tichete de masa 300 ron
Decontare transport
Ore suplimentare platite
Contract pe perioada nedeterminata
Program 8.00-16.30, Luni-Vineri

ISOMAT este un producător de materiale pentru construcții cu o perspectivă multinațională. Fondat în 1980, este în prezent unul dintre cei mai importanți producători de materiale de construcții din Europa de Sud-Est, având 3 fabrici de producție în Grecia, România și Serbia, 7 filiale în Germania, Rusia, Turcia, Bulgaria, România, Serbia, Slovenia și exporturi în mai mult de 50 de țări din întreaga lume.Compania produce și oferă o gamă largă de produse de tehnologie avansată la prețuri accesibile pentru consumatorul grec. În special, produce și comercializează următoarele 6 categorii principale de produse:
Materiale Hidroizolante
Vopsele & Tencuieli
Adezivi & Chituri
Materiale Pentru Reparații
Aditivi Pentru Betoane & Mortare
Pardoseli