Angajam frezor

SC ROMIND T&G SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respecta documentatia tehnica aferenta executiei reperelor sau produselor
- respecta tehnologia de lucru si norma de timp acordata
- pregateste materialele in vederea prelucrarii prin aschiere
- regleaza utilajul si foloseste parametrii tehnologici de lucru
- verifica aspectul si dimensiunile reperelor prelucrate, utilizand instrumentele de masurare si control

CERINTE

- cunostinte de desen tehnic
- cunostinte legate de tehnologiile de prelucrare prin aschiere pe masinile unelte
- cunostinte de reglare si utilizare a masinilor de frezat universale
- cunostinte referitoare la sculele de frezat
- precizie si acuratete
- atentie concentrata si distributiva

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa
- transport

Societate cu sediul in Pantelimon, produce si comercializeaza echipamente individuale si tehnice destinate protectiei muncii. Echipamentele sunt proiectate si realizate cu scopul de a oferi utilizatorilor cele mai inalte standarde de siguranta in lucrarile ce contin riscuri de natura electrica sau riscul de cadere de la inaltime.