AGENT VANZARI HORECA

S.C. GLOBAL PLAST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei;
- Creeaza si dezvolta relatii de parteneriat cu clientii;
- Urmareste realizarea obiectivelor ;
- Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului propriu;
- Respectarea si indeplinirea cu acuratete a sarcinilor primite;
- Analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor;
- Cunoasterea pietei de profil si concurentei ;
- Mentinerea gradului de neincasare a facturilor in limitele agreate;

CERINTE

- Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig;
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Flexibilitate, sociabilitate;
- Corectitudine, responsabilitate;
- Capacitatea de a acumula cunostinte noi;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare catre client si rezultate;
- Experienta in vanzari produse profesionale de curatenie constituie un avantaj.
- Permis conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Se asigura telefon, tableta, masina de servici .

Compania are ca principal obiect de activitate importul si distributia de articole de unica folosinta, menaj si curatenie,produse din hartie, ambalaje,candele.