Tehnician electronist echipamente de automatizare

SC DUE PI SERVICE RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Masuratori si controlul tehnic al calitatii panourilor de comanda
- Realizeaza activitati de instalare/montaj echipamente
- Realizarea activitatilor de testare/verificare a echipamentelor/instrumentelor de proces
- Efectuarea de probe de continuitate/rezistenta/rigiditate dielectrica
- Planificarea activitatii zilnice proprii
- Mentinerea unui mediu corespunzator de sanatate, securitate in munca si PSI
- Intocmirea documentelor specifice
- Asigura calitatea lucrarilor executate de el sau de echipa

CERINTE

- Tanar, ambitios, organizat, punctual, buna pregatire profesionala.
- Licentiat in electrica/electrotehnica/automatizari
- Utilizare PC (windows)
- Limba engleza (italiana constiutie un avantaj dar nu este obligatoriu)
- Disponibil 6 luni pt deplasare in Italia pentru training si ulterior deplasari la nevoie

BENEFICII OFERITE

Se va negocia

Producator tablouri electrice si electronice pentru controlul si automatizarea platformelor industriale, energetice, siderurgice, chimice si petrochimice.