pensiune angajam lucrator comercial

VILA TOPARCEANU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatile principale vor fi cele legate de receptie, peparare si servire minuturi, curatenie. Acestea implica:
Verificarea zilnica a diagramei camerelor; preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti; primirea si cazarea clientilor, conform procedurii de check in/check out; promovarea serviciilor oferite clientilor; solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate; medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor;
Pregatirea meniurile in conditii de stricta igiena, sa verifice produsele aduse de distribuitori din punct de vedere calitativ si cantitativ, sa pregateasca meniurile pentru clienti, sa se asigure ca nu lipsesc produse necesare meselor si sa anunte seful direct in timp util, sa curete si sa mentina curatenia in spatiile unde isi desfasoara activitatea, sa raspunda de buna functionare si utilizare a obiectelor care fac parte din inventarul bucatariei si al pensiunii, sa participe la activitatile cu caracter general al pensiunii la solicitarea superiorilor.

CERINTE

Cunostinte engleza mediu, PC, experienta in domeniu constituie un avantaj. Cazarea obligatorie la pensiune.

BENEFICII OFERITE

Oferim cazare, mesele zilnice, salariu motivant, carte de munca, un mediu placut de lucru. Angajarea se va face dupa o perioada de proba cuprinsa intre 2 saptamani si 3 luni, perioada remunerata corespunzator.

DESCRIEREA FIRMEI

Pensiune cu 8 camere situata in Otopeni