Operatori roboti industriali

FUTURE JOB AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea principala consta in operarea si supravegherea liniilor automate de asamblare si a utilajelor industriale

CERINTE

Responsabilitati:
- Punerea in functiune, reglarea si programarea echipamentelor digitale;
- Utilizarea documentatiei si a procedurilor tehnice in conformitate cu specificului activitatii echipamentului;
- Respectarea cerintelor clientilor, mentionate in fisele de productie;
- Folosirea cunostintelor de natura tehnologica in timpul procesului de programare a masinilor digitale;
- Asigurarea bunei functionari a procesului de productie;
- Asigurarea calitatii fluxului de productie.
Experienta precedenta in utilizarea echipamentelor tehnologice constituie avantaj.
Program: 8h/zi in trei schimburi 6.30-15.30; 14.30-23.30; 22.30-7.30
Locatie: Otopeni

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Tichete de masa;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Training initial de formare;
- Pentru orele suplimentare si cele de noapte se acorda spor conform legislatiei;
- Se asigura transportul;

Societatea Future Job Agency SRL, este un agent de munca temporara al carui core business este punerea la dispozitia Utilizatorilor/Societatilor personal calificat si/sau necalificat fie prin angajarea si salarizarea directa a personalului, fie prin organizarea selectiei si recrutarii personalului necesar pentru angajarea de catre Societatea Client. Future Job Agency SRL a fost creata in Romania ca urmare a strategiei de dezvoltare pe plan european al fondatorului sau italian. Din acest motiv Future Job Agency se prezinta in Romania ca o agentie de munca care intruneste in sine experienta a 10 ani in domeniul furnizarii temporare de personal in Italia si alte tari europene in sectoare precum: transporturi, economice – construcții, metal/mecanic, sanitar, distributie, alimentatie publica, turism etc.