Grafician DTP

Media Set

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare imprimanta digitala de mari dimensiuni
- pregatirea fisierelor pentru print
- aseaza documentele primite de la client in formate optime de productie in functie de tipul de material, dimensiune si tehnologia de imprimare.
- raspunde de buna functionare a tehnicii de printare

CERINTE

-cunoştinţe generale despre producţia publicitară;
-cunoştinţe operare pe utilaje de productie
-cunoştinţe operare pe calculator (Corel Draw, Adobe PhotoShop, Adobe Ilustrator etc.)
-abilitati tehnice in ceea ce priveste mentenanta
-responsabil si flexibil
-abilitati de a lucra eficient si in conditii de stres
-abilitatea de a lucra la mai multe proiecte simultan
-experienta de minimum 2 an intr-un job similar.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv profesionist cu o experienta de 16 ani in domeniu.
Asiguram transportul dus-intors la sediul firmei.

Firma productie publicitara cu 16 ani experienta in domeniu.