Operator call center vanzari & suport

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitatea este desfasurata exclusiv via telefon
- interactiunea cu clientii in scopul promovarii produselor destinate vanzarii ( produse cosmetice, tratamente de slabit etc)
- oferirea de suport clientilor care solicita informatii cu privire la termenul de livrare, status-ul comenzii

CERINTE

- minima experienta in domeniu
- excelente abilitati de comunicare
- perseverenta
- persoana organizata si atenta la detalii
- bune abilitati de operare PC

BENEFICII OFERITE

- training platit - 1 luna
- salariu fix + bonuri de masa + bonusuri de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.