INSTALATOR CABLU INTERNET

JMG CALCULATOARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instaleaza echipamentele de internet;
- Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de internet;
- Asigura serviciu tehnic si depanari cablu fibra optica, cablu FTP/UTP, swith-uri si routere;
- Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate;
- Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
- Mentenanta echipamente de interet;

CERINTE

- Studii medii (domeniul tehnic reprezinta un avantaj);
- Spirit de lucru in echipa;
- Reprezinta avantaj experienta in domenii precum: retelistica, depanare calculatoare, retele catv;
- Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;
- Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil;
- Disponibilitate si aptitudini lucru la inaltime.
- Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant (salariu fix +bonusuri, telefon de serviciu, alte beneficii);
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune;
- Posibilitate de afirmare si promovare rapida profesionala si financiara;
- Aprecierea muncii bine facute;
- Bonusuri in functie de performante;
- Post permanent de tip full time;
-Program de lucru flexibil;

Suntem o companie cu experinta de peste 10 ani in furnizarea de servicii de internet,telefonie, service IT, cablare structurata si depanare PC pentru persoane fizice cat si juridice;
-Acoperire in intreg orasul Otopeni ,cel mai mare provider local de internet;
-De-a lungul timpului am reusit sa satisfacem cerintele clientilor nostrii si sa oferim abonamente flexibile si adaptabile pentru necesitatile oricarui client;