Inginer sef productie tablouri electrice

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura buna executie a tablourilor electrice de la schema electrica la alegerea aparatelor si echipamentelor necesare.
Alcatuieste devizele tablourilor electrice.
Oferteaza tablouri electrice pe baza schemelor electrice primite.
Clarifica toate ambiguitatile din schema electrica atat la partea de forta cat si la partea de comanda.
Transmite comanda de aparataj impreuna cu schema electrica maistrului.
Preia si transmite la executie eventualale modificari solicitate din teren pentru care a obtinut acordul scris al clientului.
Participa la punerea in functiune a lucrarilor.
Alte atributii conform fisei post.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice profil electric.
Experienta in proiectare si executie tablouri electrice.
Permis auto categoria B de minim 2 ani.
Atestat ANRE.
Dorinta de a-si construi o cariera in cadrul companiei.
Abilitati de lucru in echipa, comunicativ.
Persoana dinamica.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.
Telefon si masina de serviciu.
Mediu de lucru motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.
www.chorus.ro