Inginer productie tablouri electrice

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza/preia oferta in sistem in conformitate cu schema electrica si cu specificatia de aparataj a proiectului respectiv.
Clarifica toate eventualele ambiguitati din schema electrica atat la partea de forta cat si la partea de comanda.
Lanseaza in sistem comanda de aparataj pentru echipamentele trimise spre executie.
Preia si transmite la executie eventualele modificari solicitate din teren.
La finalizarea tabloului efectueaza comanda finala in sistem pe tablou productie.
Verifica semnarea avizelor de transfer.
Efectueaza verificarea finala a echipamentelor, confirmand prin semnarea buletinului de verificare -documentul insotitor al produsului.
Asigura impreuna cu echipa din subordine respectarea termenului de executie pentru fiecare proiect in parte.
Alte atributii conform fisei post.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice profil electric.
Experienta intr-un post similar constituie un avantaj.
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei.
Persoana dinamica, comunicativa si cu abilitati de lucru in

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.
Telefon si masina de serviciu.
Mediu de lucru competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.
www.chorus.ro