GESTIONAR PRODUS FINIT-2600 RON

IFANTIS ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza stocul de produse finite atat scriptic cat si faptic in spatiile destinate depozitarii produselor;
- Colaboreaza cu departamentul de transport, productie, calitate, financiar, facturare, vanzari;
- Se asigura si ia masurile necesare pentru a se respecta normele interne cu privire in activitatea pe care o desfasoara;
- Intocmeste evidente si rapoarte solicitate.
- Respecta si aplica principiul FIFO (FIRST IN FIRST OUT).

CERINTE

- Experienta in coordonarea depozitelor cu temperatura controlata – min 1an;
- Absolvent(a) de studii medii cu bune cunostiinte de utilizare computer (Excel- nivel mediu spre avansat, softuri de gestiune);
- Persoana capabila sa faca si sa interpreteze anlize si rapoarte;
- Rezistenta la stres.
- Abilitati de comunicare.
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimarea verbala si in scris;
- Cazier curat,obligatoriu!
- Atentie distributiva ,persoana analitica.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivant - 2600 Ron NET ,corelat cu experienta dvs, ratie zilnica de masa, decont transport, ore suplimentare platite 175%, bonuri de masa .
Pozitia este pentru sediul nostru din OTOPENI

IFANTIS ROMANIA S.A.este una dintre cele mai importante companii din industria de procesare a cărnii din România, aflându-se pe podiumul producătorilor naționali de mezeluri.

Adresându-se tuturor celor 22 de milioane de consumatori români, din țară și din străinătate, IFANTIS ROMANIA S.A.acoperă cu produse proaspete, de calitate și gustoase toate categoriile importante de produse, respectiv de la salamuri fierte, crud-uscate, cârnați, crenvurști, șunci și parizere, până la specialități și produse afumate.