GESTIONAR/MANIPULANT DEPOZIT

IMARK SISTEM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deruleaza activitatile de receptie, inregistrarea intrarilor/ iesirilor din stocuri, livrare, retururi din cadrul depozitului
Organizeaza, supravegheaza si participa la activitatile de descarcare si receptionare marfa, livrare, inventariere periodica
Aplica regulile FIFO, LIFO pentru circulatia produselor aflate in gestiune, in functie de specificul lor (valabilitate, marime stoc)
Se asigura de buna gestiune a documentelor specifice: formulare de comanda, facturi, avize, bonuri de consum, CMR, AWB
Se asigura de buna organizare a spatiului destinat depozitarii de bunuri, asigurand optimizarea la nivel de volum si calitate a produselor aflate pe stoc
Calculeaza costurile de livrare (transport) a comenzilor si stabilieste in functie de acestea si gradul de urgenta rutele
Asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit si a necesarului de consumabile
Intocmeste diverse raportari privind activitatea depozitului

CERINTE

Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara
Cunostinte de contabilitate primara
Cunostinte bune de operare calculator: Microsoft Office
Experienta in utilizarea programului de gestiune SAGA (avantaj)
Permis de conducere - categoria B (avantaj)
Atentie distributiva si concentrata
Punctualitate
Corectitudine
Rezistenta fizica

BENEFICII OFERITE

BONURI DE MASA

Compania IMARK Sistem este o societate romaneasca cu capital integral privat infiintata in 2007, a carei activitate principala este proiectarea, dezvoltarea, comercializarea de solutii de marcare si codare industriala, ambalare, dozare, detectie metal, conveiere, paletizare si automatizari industriale clientilor din industria alimentara, industria de bauturi, industria produselor cosmetice, industria de fire, cabluri, industria de automobile, industria de produse electrice si electronice etc.

Misiunea IMARK Sistem este sa ofere solutii flexibile, eficiente si de calitate care sa se potriveasca nevoilor clientilor.

Pentru ca suntem in permanenta dezvoltare, cautam noi colegi compatibili cu mentalitatea si valorile noastre, care sa faca parte din echipa de specialisti ce se ocupa de instalarea si punerea in functiune a unor noi linii tehnologice sau echipamente.