Fiziokinetoterapeut

SC. CLINICA LOKOMAT.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea se va desfasura la punctul de lucru al firmei;

- Conduce programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist;

- Preocuparea continua pentru cunoasterea si implementarea unor noi tehnici si metode;

- Program de lucru flexibil;

- Implicare in activitati complementare;

CERINTE

- Kinetoterapeut cu competente in masaj si fizioterapie;

- Studii de specialitate;

- Seriozitate;

- Atitudine pozitiva;

- Aspect ingrijit si agreabil;
- Spirit de echipa ;

- Inventivitate;

- Disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru;

- Experienta anterioara in domeniul neuroreabilitarii precum si recuperarii pediatrice constituie avantaje;

- Limbi străine cunoscute: engleză;

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva;
- Acces la tehnologie ultra-moderna (cu instruire adecvata);

DESCRIEREA FIRMEI

Clinica de recuperare