Fiziokinetoterapeut

SC. CLINICA LOKOMAT.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :

- Activitatea se va desfasura la punctul de lucru al firmei;
- Conduce programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist;
- Preocuparea continua pentru cunoasterea si implementarea unor noi tehnici si metode;
- Program de lucru flexibil;
- Implicare in activitati complementare;

Beneficii :

- Salarizare atractiva;
- Acces la tehnologie ultra-moderna (cu instruire adecvata);

CERINTE

- Kinetoterapeut cu competente in masaj si fizioterapie;
- Studii de specialitate;
- Seriozitate;
- Atitudine pozitiva;
- Aspect ingrijit si agreabil;
- Spirit de echipa ;
- Inventivitate;
- Disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru;
- Experienta anterioara in domeniul neuroreabilitarii precum si recuperarii pediatrice constituie avantaje;
- Limbi străine cunoscute: engleză;

DESCRIEREA FIRMEI

Clinica de recuperare