Economist/Contabil

Otto Gaz srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa angajam full time contabil/economist cu experienta medie cu urmatoarele atributiuni:
-emitere facturi
-intocmeste contracte de furnizare de gaze naturale
-actualizeaza si analizeaza soldurile clientilor
-intocmeste ordine de plata pe internet banking
-tine legatura cu firma de resurse umane pentru statele de plata si pontaje
-introduce in programul de contabilitate incasarile prin pos si banca

CERINTE

- facultate de profil economic ( licentiat)
- experienta in compartimentul contabil cel putin 2 ani
- experienta in financiar cel putin 2 ani este un avantaj
- limba engleza/ italiana scris si vorbit nivel mediu cerinta eliminatorie
- permis conducere categ. B
- analitic , obiectiv, operativ, atentie distributiva , disponibilitate la program flexibil.

BENEFICII OFERITE

se discuta

Otto Gaz S.R.L. a fost infiintata in anul 1998 si are ca pricipala activitate distributia si comercializarea combustibililor gazosi in orasul Otopeni.