Consultant vanzari pentru punctul de lucru Otopeni

SC MR STONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea si vanzarea produselor din showroom
• Aplicarea procedurilor interne de gestiune;
• Intocmirea si controlul tuturor actelor insotitoare ale marfurilor ce intra/ies in/din depozit;
• Verificarea stocurilor existente in depozit si in spatiile anexe;
• Inregistrarea computerizata a tuturor miscarilor de stoc;
• Depozitarea in conditii optime a marfurilor din gestiune;
• Respectarea programelor de livrare.

CERINTE

• Cunostinte operare calculator;Word,Excel.

BENEFICII OFERITE

Salariul se va stabili in urma interviului.

Mr. Stone si-a inceput activitatea in 2006, In pofida scurtei perioade de la infiintare, firma a reusit sa se impuna prin diversitatea pietrelor naturale. Sursele directe a celor peste 300 de tipuri de piatra naturala pe care le comercializam in Romania sunt din America de Sud, America de Nord, Asia si Europa.