Menajera 1 zi/sapt, zona Caramfil, 150 lei/zi. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO recruteaza menajera cu experienta si recomandari pentru un apartament in zona Nicolae Caramfil. Program: 1 zi/sapt, 8 ore. Salariul: 150 lei/zi. Atributii: curatenie, calcat, gatit. Cautam doamne nefumatoare, calme, muncitoare, serioase, cu varsta cuprinsa intre 35-55 ani, disponibile pentru contract pe termen lung. Angajare imediata!

Ne intereseaza si o menajera pentru birouri in zona Afi Cotroceni, program 8 ore, L-Vi. Salariul: 2000 lei + CIM.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.